-

OBSAH:

1) Neslané diety
2) Slaná dieta
3) Jojo-diety
4) Detský tuk
5) Liposukcia
6) Prečo chudnúť?
7) Vitamíny a minerály

wpe8.jpg (95489 bytes)
NESLANÉ DIETY: Prvú radu ktorú Vám dá väčšina dietných poradcov je aby ste znížili príjem soli. Ale prečo? Veď soľ je potrebná a nadbytočná soľ sa ľakho vyplaví z tela tým že budete piť veľa tekutín. Áno, je pravda že ak prestanete jesť soľ, veľmi rýchlo, až dramaticky, stratíte váhu - ale nestratíte tuk! Jediný dôvod prečo stratíte váhu pri neslaných dietách je ten že bez soli Vaše telo bude rýchlo a nebezpečne dehydrované. Príliš málo soli je nebezpečnejšie než príliš veľa soli. Dehydrovaný organiznus nemôže efektívne spaľovať a vyplavovať tuky z Vášho tela.

SLANÁ DIETA: Naproti tomu naša Slaná dieta sa nespolieha na také lacné a klamlivé finty ako je strata váhy "vďaka" dehydratácii. Slaná dieta Vám dopraje dostatok soli ale aj dostatok tekutín ktoré Vám pomôžu vyplavíť nadbytočnu soľ z tela. A váhu ktorú stratíte nebude v dôsledku dehydratácie ale preto že stratíte tuk. Dietovanie bez dehydratácie sa ľahšie znáša a je efektívnejšie než neslané diiety. Pri Slanej diéte máte menší pocit hladu než pri iných dietach. Naša slaná redukčná diéta Vám umožní chudnúť bez hladovania. Nestrácajte váhu (v dôsledku dehydratácie) ale strácajte TUK!

JOJO-DIETY: sú také diety pri ktorých Vaša váha skáče hore a dolu (ako jojo-hračka) pretože pri nich nestrácate tuk ale strácate iba vodu a strata váhy je iba dočasná v dôsledku dehydratácie. Väčšina Jojo-dietárov je po pár týždňoch alebo po pár mesiacoch nazad na svojej pôvodnej váhe.

DETSKÝ TUK: takzvaný Detský tuk nie je až taký nevinný ako si veľa mamičiek myslí. Tukové bunky sa tvoria iba v detsve a ostávajú na celý život. Teda tučné deti budú mať viac tukových buniek ktoré im ostanú na celý život. Problém sa ale väčšinou zjaví až v dospelosti.

LIPOSUKCIA: je chirurgický zákrok ktorý mechanicky a natrvalo odstráni nadbytočné tukové bunky. Výskum ukázal že tukové bunky produkujú niečo ako "hormón hladu". Čiže čím máte viac tukových buniek tým máte väčší pocit hladu. Teoreticky teda, po liposukcii, po tom ako bola odstránená časť Vašich tukových buniek, mali by ste byť menej hladní. Skúsenosť ukázala že je to naozaj tak. Teda ak si môžete dovoliť bezpečnú liposukciu, mali by ste to skúsiť. Najväčšie nebezpečenstvo liposukcie spočíva v anestézii. Preto prv než skúsite liposukciu, mali by ste skúsiť bezpečnú a lacnú Slanú dietu.

PREČO CHUDNÚŤ? Niektorí z Vás sa ešte stále pýtajú prečo vôbec chudnúť? Popri estetike, cukrovke, rakovine, infarktoch je tu ešte aj ďalší, menej známy dôvod. Dlhodobé pozorovania zistili že ľudia ktorí trpia nadváhou v strednom veku sú nachylnejší na Alzheimerovu chorobu (senilitu) v staršom veku.

VITAMÍNY A MINERÁLY: Ak dietujete je dôležité aby tým Vášmu telu nechýbali dôležité minerály a vitamíny. Preto pozorne sledujte zloženie Vašej diéty a prípadne ju doplňte minerálmi a vitamínmi. Väčšina predávaných vitamínov a minerálov je bezproblematická, okrem železa. Obzvlášť muži ale aj ženy po menopauze by sa mali vyhýbať železu. Príliš veľa železa je škodlivejšie než príliš málo: nadbytok železa môže poškodiť pečienku a prispieva k chorobám kardio-vaskuláreneho systému. Žiaľ nájsť multi-minerál a multivitamín bez železa je veľmi ťažké. Železo je veľmi lacné a tak ho dávajú skoro všade lebo väčšina ľudí nie je informovaná o jeho negatívnych účinkoch.

Slovio, the universal interslavic language
-
Proti Virus - Anti Virus protection - Free
-
pirated copy software media music movies
-
CK cestovka cestovna kancelaria
-
Chinese Language quick and easy - chinquick.com
-
SLANA DIETA? - chudnutie bez utrpenia  SLANA DIETA
-

wpe9.jpg (5930 bytes)
SLANA DIETA? - chudnutie bez utrpenia
wpe9.jpg (5930 bytes)
VRCH
wpe9.jpg (5930 bytes)
wpe9.jpg (5930 bytes)
wpe9.jpg (5930 bytes)
VRCH
wpe9.jpg (5930 bytes)
wpe9.jpg (5930 bytes)
wpe9.jpg (5930 bytes)
VRCH
wpe9.jpg (5930 bytes)
wpe9.jpg (5930 bytes)
wpe9.jpg (5930 bytes)
VRCH

SLANÁ DIÉTA:
nestrácajte vodu ale TUK!

LEKÁRSKY VÝSKUM A SOĽ:
Pol storočia do nás hučali že by sme mali jesť menej soli a vraj soľ je veľmi škodlivá. Tieto rady boli založené na neúplnom a preudo-vedeckom výskume. Najnovší výskum v tejto oblasti z Belgicka ukazuje pravý opak.

Teda ak nemáte nejaký dokázateľný dôvod prečo by ste nemali konzumovať soľ, nebojte sa, rozumné dávkovanie soli Vám neublíži. Prečo? Soľ je veľmi dobre rozpustná vo vode a nadbytočná soľ je rýchlo vylúčená z tela. Vaše telo je najlepší poradca, nech Vaše telo rozhodne koľko soli potrebuje.

Potrebujeme soľ na adekvátnu hydratáciu celého organizmu. Dehydrované telo nemôže spáliť a vyplaviť nadbytočný tuk z Vášho tela. Nenechajte sa oblbnúť s neslanými diétami ktoré iba vysušia Vaše telo ale neodstránia tuk. Slaná diéta je jediné zdravé a trvalé riešenie nadváhy.

RECEPTY:
Prísne dodržiavanie tejto diéty Vám pomôže stratiť 10 kg tuku za dva týždne. A vďaka soli nebudete cítiť taký hlad ako pri nezmyselných neslaných diétach. Naša slaná redukčná diéta Vám umožní chudnúť bez hladovania. Vykašlite sa na drahé pilulky a nezmyselné diéty ktoré Vám aj tak dlhodobo nepomôžu!
swim-x1.jpg (233104 bytes)
Nasleduju recepty jedla na celý deň. Dobre si to rozdeľte na celý deň. K tomu pite veľa tekutiín: napríklad 3 až 5 litrov vody alebo slabého neochuteného čaju. Pitie čiernej kávy bez cukru je tiež povolené.

ZÁKLADNÝ RECEPT Č.1:
Do 2-litrového kýblika namiešjte si tento šalát na celý deň:
asi 1/2 ľadového šalátu
1 hrnček varená červená fazuľa
1/2 hrnčeka zelených olív
1 plechovku tuniaka
5 - 8 surových šampiňónov
1 malá lyžička morskej soli
pripadne: cesnak, cibuľku ....

ZÁKLADNÝ RECEPT Č.2:
Do 2-litrového kýblika namiešjte si tento šalát na celý deň:
1/4 hlávky čínskej kapusty
1 hrnček mrazeného hrášku
3 červené papriky
100g chudé kuracie mäso
5 - 8 surových šampiňónov
1 malá lyžička morskej soli
dochutiť: cesnak, cibuľka ....

ZÁKLADNÝ RECEPT Č.3:
Do 2-litrového kýblika namiešjte si tento šalát na celý deň:
1/2 hlávky ľadového šalátu
150 - 200g ovčia bryndza
1/2 hrnčeka slnečnicové semená
1/2 hrnčeka zelené olivy
5 - 8 surových šampiňónov
1 malá lyžička morskej soli

ĎALŠIE INGREDIENCIE:
ktoré môžete pridať či surové pokrájať do Vašich šalátov: čínska kapusta, zelené fazuľové struky, hrachové struky, otruby, sójový granulát, pšeničné klíčky, čerstvá paprika, čerstvá cibuľa, strúhaná mrkva, karfiol, kaleráb, brokolica, kyselá kapusta, olivový olej,  ...

pirogis-sk-720.gif (7002 bytes)

VRCH

swim-06.jpg (61924 bytes)
-
SLANA DIETA - kedy pojdete na kupalisko?
-

fl25x15-us.gif (898 bytes)

AKÉ TUKY SÚ NAJŠKODLIVEJŠIE?
Zavádzajúce etikety na potravinách skrývajú fakty a pravdu o tom aké tuky sú vlastne obsiahnuté. Ešte omnoho škodlivejšie než cholesterol sú hydrogenizované, transaturované či ztužené tuky - ktoré sú v skutočnosti umelo, chemicky zmenené rastlinné oleje do formy ktoré naše telo nie je schopné spracovať a ktoré spôsobuju zápal ciev a choroby kardio-vaskulárneho systému. Kalifornia je prvý a zatiaľ jediný štát na svete ktorý zakázal akékoľvek používanie týchto veľmi nebezpečných ba i jedovatých tukov v potravinách a v reštauráciach. Čo je najviac klamlivé na etiketách je že iba píšu napríklad to že potravina je  vyrobená z rastlinných olejov ale že nemusia povedať že tieto "rastlinné oleje" boli v skutočnosti chemicky zdeformované hydrogenizáciou. Akákoľvek hydrogenizácia je nebezpečná a škodlivejšia než prasačí cholesterol. Ďalej, výrobcovia dajú tieto nanajvýš nebezpečné hydrogenizované tuky do krásnych farebných téglikov na ktoré napíšu napríklad že sú bez cholesterolu a vyrobené z rastlinných olejov ... ale nepovedia že boli chemicky zmenené a že sú ešte škodlivejšie než samotný cholesterol. Ak teda kúpite čerstvý olivový olej a používate ho na varenie a na pečenie, viete čo máte. Ale akákoľvek už spracovaná potravina, margarín či keksíky ktoré sú vraj vyrobené z "rastlinných olejov" môžu byť v skutočnosti vyrobené z chemicky deformovaných hydrogenizovaných rastliných olejov. Slovenské etikety nemusia udávať či takzvané "rastlinné oleje" sú alebo nie sú hydrogenizované. Ďalšie krycie meno používané pre tieto hydrogenizované oleje je "ztužený rastlinný tuk" - ale aj keď nič nenájdete na etikete to neznamená že tam nie sú. Ak viete po anglicky pozrite si tento film:

DIABETICI:
- V máji 2011 bol publikovaný výskum ktorý naznačuje že nízkokalorická strava má nedozierne pozitívne účinky na diabetikov. Podla tejto štúdie nízkokalorickou stravou (aká je na tejto stránke) je možné obrátiť alebo aj vyliečiť diabetes typu 2. Ako je to možné? Pri nadváhe tuk upcháva pečienku a pankreas a tým znemožňuje normálnu produkciu inzulínu - čo sa javí ako cukrovka. Nízkokalorická (slaná) diéta pomôže vyčistiť pečienku a pankreas od nadbytočného tuku a obnoviť prirodzenú produkciu inzulínu. Iný výskum ukazuje že nedostatok soli v krvi znižuje citlivosť na inzulín, čiže prispieva k cukrovke. Teda ak dietovať a ak sa liečiť tak teda so soľou!
- Pre optimálne zdravie nestačí aby ste sa zbavili iba vonkajšieho, viditeľného tuku (stehná, boky, zadok...) ale aj "neviditeľného", skrytého, vnútorného tuku ktorý obaľuje (črevá, srdce) alebo upcháva (pankreas, pečeň) Vaše vnútorné orgány. Práve slaná diéta Vám to umožní natrvalo, lacno ako aj bez hladu a utrpenia.

Výledky: máme už prvé výsledky od diabetikov ktorí znížili svoj ranný cukor z úrovne okolo 7 na 4,7 alebo aj menej. A to aj bez piluliek. Moniturujte svoj cukor a informujte nás.

NAJNOVŠI LEKÁRSKY VÝSKUM O SOLI:
1) http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21540421
2) study-shows-salty-diet-good-heart-group-disagrees
3) study-shows-salty-diet-good-heart-group-disagrees
4) forum.mesomorphosis.com/mens-health-forum/low-salt-diet
5) www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21036373
6)

Mast, olej, margarin, sadlo ...

SLANA DIETA - ako schudnut bezpecne a rychlo
-
Virtualne mesto Slovensko  Bleskova Anglictina - rychlokurz anglictiny

VAROVANIE: OTRAVA DIOXÍNOM
Nevieme či ste si to všimli či nie ale popredné medzinárodné Fast-Food "reštaurácie" prestali podávať jedlo v plastových obaloch a podávajú ho už iba v papierových. Dôvod nie je altruistická "ochrana prírody" ale drahé odškodné ktoré museli platiť obetiam rakoviny. Totiž: mnoho plastov počas zohrievania uvoľnuje dioxíny - ktoré okrem iného spôsobujú rakovinu.

Teda vyhýbajte sa ohrievaniu jedál v plastoch, radšej použite sklo, nerez či porcelán. Obzvlášť nebezpečná je fľašková voda ak ju necháte na slnku alebo prehriať v aute. Zohrievaním plastová fľaška uvoľnuje značné množstvo dioxínov do vody. To isté platí aj pre ostatné fľaškové nápoje.

O LIEKOCH: acylpyrin-vas-moze-zabit-skor-ako-sa-dostanete-k-dveram-lekarne/

O VODE: http://eufrosyne.wz.cz/Voda-ako-liek.htm

O TUKOCH: http://domacnost.sme.sk/c/5796216/mast-sa-vracia.html

  facts TV - factsTV.com  Quick Language - easy learning
-
SPY-FREE SOCIAL CONTACT SITE  SAVE THE CLIMATE - SAVE THE EARTH
COSMOLOGY  SLANA DIETA
-
CK cestovka cestovna kancelaria
-

-

 

 

 

 

Virtualne mesto Slovensko

Ako SCHUDNÚŤ, najlepší spôsob chudnutia, zdravo, pohodlne, rýchlo, Zloženie STRAVY, SCHUDNÚŤ STRAVA, čo by ste mali pravidelne konzumovať a prečo. Schudnúť zmenou stravovania. schudnúť bruchu, dobre vyzerať a schudnúť, Schudnúť bez stresu. Prečo máte nadváhu a podkožné tuky? nebezpečné sacharidy, cukry, sladkosti a chudnutie, bielkoviny Ako schudnúť rýchlo? Čo máte robiť? Ako byť zdravý a chudý? schudnúť, možnosť schudnúť, ako schudnúť, schudnúť na, dá sa, chudnite zdravo, schudnutie, optimalna hmotnost, schudnú?, chudnutie,schudni,váha,nadváha, podvaha, úprava vahy,zníženie váhy,obezita,dieta,formovanie postavy, schudnúť dieta, schudnúť rada, nadvaha schudnúť obezita, schudnúť cviky, ľahko rýchlo schudnúť, schudnúť ako sk, metabolizmus,